מטרו טרייד מבית מטרו מוטור

מטרו מוטור שיווק 1981 בע"מ, הינה יבואנית ומפיצה של סאן יאנג, קוואסאקי וימאהה בישראל ומשווקת מגוון רחב של רכבים: אופנועים, קטנועים, רכבים תפעוליים, טרקטורונים אופנועי ים, קלנועיות וכלים חשמליים.

מי אנחנו?

מטרו טרייד מבית מטרו מוטור שיווק (1981) בע"מ – יבואנית, מפיצה ומשווקת של מגוון רחב של כלי רכב: אופנועים, קטנועים, רכבים תפעוליים, טרקטורונים, רכבי פנאי ושטח, טרקטורי משא, קלנועיות ואופנועי ים.

למה אנחנו כאן?

מטרו טרייד מבית מטרו מוטור הינה החברה המובילה בישראל בתחום התחבורה הדו-גלגלית ויבואנית המותגים המובילים בעולם: San Yang, Yamaha, Kawasaki, Beta, Zero. החברה הוקמה ב-1981, כשבשנים האחרונות הורחבה הפעילות לגוון פתרונות של תחבורה אישית, שמהווה אלטרנטיבה לרכב הפרטי. תחבורה אישית שלא תלויה בעומסי תנועה, בעיות חניה וכמובן חסכונית הרבה יותר.

יש עוד?

אבל זה לא הסוף, בנוסף לתחום הדו-גלגלי, אנו מובילים את השוק גם בתחום הארבע גלגלי, הכולל רכבי עבודה, תפעול ופנאי, כולל טרקטורונים, טרקטורי משא, רכבי שטח וכלים לניידות ותחבורה אישית.
מטרו מוטור מייבאת ומשווקת בישראל טרקטורי משא ורכבי שטח מבית קוואסאקי, טרקטורונים מבית אקסס, כלים תפעוליים תוצרת מרשל וקלנועיות תוצרת המותג הישראלי אפיקים.

סניפים ומפיצים

למטרו מוטור 10 אולמות תצוגה ו-5 מרכזי שירות בפריסה ארצית, וכן 4 אתרים לוגיסטיים. בנוסף, יש לנו רשת של כ-40 מפיצים ומרכזי שירות מורשים מצפון הארץ ועד דרומה הנותנים שירות לכל הכלים הדו והארבע גלגליים שאנו מוכרים. אתם יותר ממוזמנים להגיע לבקר!

דילוג לתוכן